Wiadomości

Bądź zawsze na bieżąco !

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego otrzyma 30 mln zł unijnego dofinansowania na stworzenie nowych i modernizację obecnych laboratoriów. Powstanie wyposażone w unikatową aparaturę Centrum Badań Biomedycznych.

Postęp i rozwój innowacyjnych badań na światowym poziomie – w tym kierunku zmierza jedna z warszawskich uczelni. 30 mln zł dofinansowania z RPO WM 2007-13 pozwoli stworzyć nowe i zmodernizować obecne laboratoria SGGW, w tym wyposażyć je w unikatową aparaturę naukowo-badawczą. Będzie to przepustka do rozwoju badań w obszarze nauk klinicznych i biologii molekularnej w oparciu o nowoczesne techniki badawcze. Efektem będą też wyspecjalizowane miejsca pracy. Planowo inwestycja ma być zrealizowana do końca września br. Umowę na jej dofinansowanie podpisali właśnie marszałek Adam Struzik oraz rektor SGGW prof. dr hab. Alojzy Szymański.

Postęp i rozwój innowacyjnych badań na światowym poziomie – w tym kierunku zmierza jedna z warszawskich uczelni. Stworzyć nowe i zmodernizować obecne laboratoria SGGW, w tym wyposażyć je w unikatową aparaturę naukowo-badawczą pozwoli 30 mln zł dofinansowania z RPO WM 2007–2013. Będzie to przepustka do rozwoju badań w obszarze nauk klinicznych i biologii molekularnej w oparciu o nowoczesne techniki badawcze.

SGGW: www.sggw.pl
PAP: www.naukawpolsce.pap.pl
Polskie Radio: www.polskieradio.pl
Portal Spożywczy: www.portalspozywczy.pl
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi:www.minrol.gov.pl
Studia Warszawa: www.studiawarszawa.com
Pierwszy Portal Rolny: www.ppr.pl
Gospodarz.pl - Twój porat rolniczy: www.gospodarz.pl
Naukowiec: www.naukowiec.org
Farmer.pl: www.farmer.pl

W185. Gajewski Z.,  Szwejk K. Mamy Weterynaryjne Centrum Badawcze! PISMO SGGW, I ISSN 1640-4734SSN 1640-4734, Agricola NR 88 – MAJ 2014, 12-14.

Po uroczystości zebrani goście zwiedzali poszczególne laboratoria. Każde z nich zostało szczegółowo zaprezentowane przez pracowników Katedry oraz
współpracujących z Kliniką specjalistów z innych uczelni i instytutów naukowych.

SGGW WCB, Tel: 22 5936185, Fax: 22 5936191, ul. Nowoursynowska 100, 02-797 Warszawa